Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Vanløse:
-
Paula Asha
Fra Vanløse
Jeg er en pige på 15 år, og jeg har arbejdet inde for mange forskellige fag, og det har hjulpet, og... -
Michelle Alvan
Fra Vanløse
Hello! My name is Michelle and I'm 27 years old, I'm from Argentina and I've been living in Denmar... -
Asger Skov Lehnert
Fra Vanløse
Jeg er 40 år, far til to og bosiddende i Vanløse hvor jeg også har kontor og værksted. Jeg driver t...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Husopgaver
-
Vinduespudsning - Hus
Fra Junaid Ahmad (Vanløse)
Skal have fast vinduespudsning. Der er samlet 22 vinduer + 4 ovenlysvinduer. Se billeder for detalj... -
Opsætning af blødgøringsanlæg
Fra Claus Larsen (Vanløse)
Tilslutning af blødgøringsanlæg samt afløb der skal bores igennem ydremur. -
Montering af fuglepigge for enden af tagryg.
Fra Rune Pedersen (Vanløse)
Jeg skal have monteret fuglepigge på taget. Jeg har vedhæftet billeder af de to gavle hvor der skal...
Haveopgaver
-
Gardening work for you in Copenhagen
Fra juan fernandez (København N)
Lawn mowing, pruning cetos, flowerbed arrangement, weed removal, lawn placement and soil preparatio... -
Der skal slås græs. Ukrudt skal fjernes. Jordbærplanterne skal trimmes, fixes.
Fra Cihad Dönmez (Valby)
Ca 200 kvm græs skal slås. Ukrudt skal fjernes langs 50 m hæk samt en bede på 3 kvm med hindbærplan... -
Bælegning, og diverse have arbejde tilbydes. Se her !
Fra Ibrahim Caliskan (Kongens Lyngby)
Hej 🤩Har du brug for at få en afhentning af Alt affald eller have arbejde, Belægning Vi afhe...
Diverse opgaver
-
Hjælp til højtaler-parring
Fra Bibi Palmelund (Albertslund)
Har 2 scandyna trådløse podspeakers (minipods) købt hver for sig. Kan ikke få dem parret sammen så ... -
Photograf til bryllup
Fra Jesper Jakobsen (Frederiksberg)
Jeg søger en photograf til mit bryllup den 10. juli. Det er udelukkende til selve ceremonien og der... -
anretning, servering, oprydning ved fest for ca. 35 personer
Fra Esther Kielberg (København K)
Festen foregår i Christianshavns beboerhus, Dronningensgade 34, 1420 Kbh. K. Der hører køkken til l...