5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vanløse. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Vanløse er der en ny ejerlejlighed til salg på Bogholder Allé 13, st tv. Denne lejlighed tilbyder 76 kvadratmeter fordelt på 3 værelser og er sat til en pris på 3.850.000 kr. Lejligheden er en del af et attraktivt byområde, men har ikke oplyst en månedlig ejerudgift.
En anden mulighed i området er ejerlejligheden på A.F. Beyers Vej 6, st tv, også i Vanløse. Denne charmerende lejlighed er en smule mindre med et areal på 58 kvadratmeter, også fordelt på 3 værelser. Den er udbudt til en pris på 3.195.000 kr. Ejendommen er placeret på en grund på 784 kvadratmeter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.