Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Vanløse:
-
-
Mariano B.
Fra Vanløse
Hello, my name is Mariano, I am Argentinian and I have been living in Copenaghe since November. I a... -
Mohammad A.
Fra Vanløse
Bygningskonstruktør med flere års erfaring indenfor totalentreprise samt større renovering. Til...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Karina F., Karina F. og Kirsten marie S. søger hjælp til husopgaver i Vanløse
-
gulvslibning og larkering
Fra Karina F. (Vanløse)
Slibning og larkering af gulve i lejl. 63m2 (1.sal i Vanløse). Stue, køkken og soveværelse. Klar la... -
Nedrivning af køkken inkl. afmontering af hvidevarer
Fra Karina F. (Vanløse)
Lille køkken i 2vær lejl. på 63m2, på 1sal i Vanløse. Køkken skal afmonteres pænt til muligt videre... -
Udskiftning af en træplanke på skur hvor døren sidder
Fra Kirsten marie S. (Vanløse)
Udskiftning af træplanke på skur. Det er træpladen hvor døren er skruet fast i som er revnet og ska...
Ida F., Ditlev F. og Steffen F. søger hjælp til haveopgaver i Vanløse
-
Gravearbejde
Fra Ida F. (Vanløse)
Jord skal graves væk på to arealer. Areal 1: 210 x 230 cm, 15 cm graves væk Areal 2: 100 x 400 cm... -
Fældning af to træer
Fra Ditlev F. (Vanløse)
Fældning af to træer, hvor det ene i princippet er delt i to. Samt fjernelse af en række mindre træ... -
Fast aftale om havehjælp (primært lugning/ukrudt men også beskæring, tilplantninger etc)
Fra Steffen F. (Vanløse)
Vedligehold af have. Græsset slår vi selv men vil gerne have hjælp til lugning og andet forefaldend...
Niels S., Janni F. og Michael G. søger hjælp til diverse opgaver i Vanløse
-
Installation af bakkamera til Skoda Fabia
Fra Niels S. (Vanløse)
Installation af kablet bakkamera til en Skoda Fabia hjemme hos mig -
Hår og makeup til konfirmation 29. maj i København
Fra Janni F. (Vanløse)
Blond langhåret pige skal have sat hår og lagt makeup. Håret skal fremstå med store krøller og hold... -
Reparation af motoriseret markise mistanke om knækket wire
Fra Michael G. (Vanløse)
Den motoriserede markise på 4,5m bred og 2,2m dyb er kørt helt ud og vil nu ikke køre ind igen - de...