2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vanløse. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Vanløse er to spændende boliger netop kommet på markedet. Den første er villaen på Thyvej 17B. Denne rummelige villa tilbyder 122 m² beboelse fordelt på 4 rum.
Med et grundareal på 820 m² giver villaen rigelig udendørsplads. Prisen på denne ejendom er 8.495.000 DKK.
Den anden bolig er en ejerlejlighed på Sallingvej 64, 2 tv. Lejligheden strækker sig over 65 m² og rummer 2 værelser.
Med en pris på 3.495.000 DKK er denne lejlighed atraktiv for købere, der søger mindre byboliger i Vanløse. Lejligheden har et mindre grundareal end villaen, men stadig 1090 m².
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.